МВС відмазує арабських студентів, які гвалтували малолітніх дівчат

(Источник)
МВС вигороджує арабів-гвалтівників, щоб не створювати негативний імідж для мігрантів, або через корупційну складову.

Після оприлюднення скандалу за участю 13 арабських студентів, які більше тижня гвалтували двох малолітніх дівчаток 11 і 12 років, МВС зайняла позицію вигороджування злочинців і розвалу справи, передає ІНФОРМАТОР з посиланням на franyk.com.

Про інцидент повідомив у соцмережах громадський активіст Степан Андрійців, який вказав, що 13 арабських студентів, які навчаються у освітніх закладах Івано-Франківська, розбещували двох неповнолітніх дівчат 12 і 11 років. “Награвшись” ними, вони передали їх соплемінникам у Тернопіль як “подарунок”. Через увагу громадськості винуватців виявили, однак, одразу ж стало відомо, що злочинців вигороджують високі чиновники через місцеву МВС, яка допомагає “розвалити” справу. Степан Андрійців звернувся до громадських активістів не робити гучних заяв, не вчиняти самосуд, а максимально докластися, щоб, попри будь-які впливи, для цих 13 осіб було справедливе покарання згідно законів України.

Згодом у мережу потрапили фотокартки одних із винуватців злочину.

araby-hvaltivnyky

Фото арабів, які розбещували неповнолітніх франківських шкорярок, все ж таки оприлюднили
Керівник обласного осередку громадської організації “Ідея нації” Олексій Станько написав: “З поведінки так званої нової поліції в Івано-Франківську та Тернополі видається, що винні іноземці вкотре уникнуть покарання. Так виглядає, що якщо дана справа не набуде більшого розголосу, то працівники правоохоронних органів будуть і надалі покривати злочини представників азійського та африканського континенту для того, щоб не страждав імідж цих іммігрантів у нас в Україні. Для чинної української влади байдуже, що постраждалими виявились неповнолітні молоді дівчата. Тому в цьому випадку одними співчуттями не обійтися, а потрібно згідно чинного законодавства покарати винних та притягнути у разі необхідності до відповідальності працівників поліції у Івано-Франківську, які не поспішають розкривати цей злочин. Складається враження, що поліцейські покривають винуватців. Також до даної справи причетні двоє студентів Тернопільського Медичного Університету, котрі у Тернополі навчаються на стоматологів. Про це також замовчують у поліції та навчальному закладі. Тому ми оприлюднимо фото причетних у цій справі громадян Іраку (студентів Тернопільського медичного університету)”.

Зі свого боку редакція ІНФОРМАТОРа зауважує, що буде тримати цю справу на увазі, і зазначає, що згідно чинного законодавства іноземні студенти повинні бути засуджені не лише за згвалтування неповнолітніх групою осіб (що обтяжує злочин), насильство і работоргівлю на насильницьке утримування та обмеження волі, що за сукупністю обтяжуючих обставин загрожує “гарячим хлопцям”-работоргівцям довічним ув’язненням. Якщо корумповане МВС не зверне на цю проблему уваги, то це призведе не лише до розправи над іноземцями-злочинцями, а й винними у покриванні резонансного злочину та зростання більшої напруги у суспільстві.

Комментарий редакции: Меч правосудия должен карать, а не в ножнах лежать!..

1388557648_000

А вот так арабы сами поступают со своими преступниками..